File & Password Vault

Windows Phone için Güvenlik Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3 MB
  • Version 1.0.0.3
  • Dil TR / EN
  • Firma NewSoftwares.net, Inc.
Windows Phone işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde bulunan fotoğraf, video ve doküman gibi dosyalarınızı tek bir kasada toplayarak koruma altına almanıza olanak sağlayan kolay kullanıma sahip bir güvenlik uygulamasıdır.

Windows Phone işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde bulunan fotoğraf, video ve doküman gibi dosyalarınızı tek bir kasada toplayarak koruma altına almanıza olanak sağlayan kolay kullanıma sahip bir güvenlik uygulamasıdır.

Tamamen ücretsiz Windows Phone cihazlarınıza yükleyerek sahip olabileceğiniz uygulama sayesinde, cihazlarınızda bulunan tüm fotoğraf, video, ses dosyası gibi dokümanlarınızı tek bir kasa altında toplayarak koruyabilir, izinsiz kullanıma kapatabilirsiniz. En güzel özelliği ise acil durumlarda otomatik olarak kilitleme yapabilmenize imkan tanımasıdır. Acil durumlarda sadece cihazınızı sallayarak veya ekranı aşağı bakacak şekilde masaya koyarak kilitleme fonksiyonunu otomatik olarak aktif hale getirebilirsiniz.

Tüm dosya ve dokümanlarınızı tek bir yerde toplayabileceğiniz uygulama sayesinde farklı servisler için kullandığınız şifrelerinizi de tek bir şifre altında toplayarak koruyabilirsiniz. Bu sayede birden fazla şifre ezberleme yükünden de kurtulmuş olursunuz. Şifreleme yöntemini kullanan uygulamada şifre, pin kodu veya desenli kilitleme yöntemlerinden dilediğinizi seçebiliyorsunuz.

Windows Phone cihazlarınızda bulunan kişisel medya dosyalarınızın güvenliği için File & Password Vault uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

File & Password Vault indir
DİĞER SÜRÜMLER